BD SwissRecenzja

BD Swiss Przegląd

BD Swiss
Darmowa Edukacja
Odwiedź

BD Swiss Funkcje

  • Konto od 100€
  • Język Polski
  • Darmowa Edukacja

Podstawy

Witryna: BD Swiss
URL https://www.bdswiss.com/pl
Sieć: Binary Network
Założona: 2012
Kraj: Niemcy
Bonus Info: Darmowa Edukacja
Min. Depozyt: €100
Język Polski: No
Otwórz Konto: Otwórz Konto

Recenzja

BD Swiss jest nadal bardzo młodym domem brokerskim. Firma została założona na początku 2012 roku jednak zdołała wyrosnąć na pozycje lidera w obszarze brokerów opcji binarnych w niemieckojęzycznej części świata w przeciągu kilku miesięcy.

Głównym powodem dla tego jest idealny niemieckojęzyczny personel obsługi klienta, godna zaufania platforma z cenami z Reuters podawanymi w czasie rzeczywistym i na końcu, wysokie zyski, które możesz uzyskać dzięki jego pośrednictwu, zarejestrowanym we Frankfurcie – dokładnie według ich sloganu ,,Niemieckie wsparcie, Szwajcarska pewność”. To prawda, BD Swiss w istotny sposób wypełnił lukę na rynku, ponieważ na początku 2012 roku opcje binarne w Niemczech, Austrii i Szwajcarii były nadal słabo rozwinięte. W międzyczasie kilku innych brokerów pojawiło się w branży i odkryło dla siebie rynek niemiecki. Bez względu na to BD Swiss jest w tym momencie niekwestionowanym liderem zarówno dla Niemiec jak i Polski a w najbliższej przyszłości raczej się to nie zmieni.

Platforma, oprogramowanie i przyjazność dla użytkownika

witryna

Kiedy decydujemy się na jakiegoś brokera, dzięki któremu możemy handlować opcjami binarnymi, używana platforma będzie szczególnie dla nas interesującym aspektem. Większa część brokerów nie używa własnych platform, jako, że stworzenie takiego oprogramowania byłoby bardzo czasochłonne i drogie. Dlatego też warto jest polegać na jednym dostawcą, który specjalizuje się w tym obszarze. Ogólnie rzecz biorąc istnieją cztery różne platformy obecnie, każda posiadająca swoje zalety i wady. BD Swiss używa oprogramowania SpotOption, jako platformy. To oznacza, że podstawowe funkcje ważne dla handlowania zostały stworzone przez SpotOption, ale zmodyfikowane pod kierownictwem BD Swiss w obszarze grafiki i mniejszych aspektów.

Największą zaletą platformy SpotOption jest jej stabilność w codziennych operacjach. Dzięki temu możliwe jest oferowanie wielu różnych aktywów do wyboru. Z BD Swiss istnieje ponad 170 aktywów z różnych klas aktywów. Co więcej, inwestorzy zyskują na rozległych funkcjach w obszarze funkcjonalności analizy cen. Na tej platformie możesz handlować w obszarze klasycznych opcji binarnych i opcji typu one touch, inne wariancje nie są na razie dostępne. Inną opcją, jaką oferuje platforma SpotOption, ale nie jest oferowana przez każdego brokera to już wspomniana możliwość budowania opcji, z którą sami handlowcy są w stanie stworzyć opcje binarne w oparciu o ich osobiste strategie.

kontodemo

Handel w obszarze opcji i powiązanych aktywów

Z BD Swiss możesz wybrać z szerokiej gamy powiązanych aktywów, w które możesz inwestować szybko i łatwo. Możesz spróbować swojego szczęścia na rynku forex i wejść w temat walut jak również inwestować w surowce takie jak złoto, srebro czy ropa naftowa. Oczywiście jest tu dostępnych wiele różnych udziałów typu blue-chip, czyli cieszących się dużym zaufaniem inwestorów oraz kilka indeksów akcji. Jak widzisz, jest tu szeroka gama powiązanych aktywów do wyboru.

Możliwy do otrzymania zysk jest tu również bardzo wysoki i stanowi marzenie każdego inwestora bankowego: możesz otrzymać zwrot aż do 85% w każdej pojedynczej operacji. Może się zastanawiasz, jakie inne instrumenty finansowe są w stanie zapewnić takie wysokie zyski. Na pewno nie są to udziały jak również nie sprawi tego Twoje konto oszczędnościowe.

Specjalne funkcjonalności BD Swiss

  • Budowanie opcji

Dzięki funkcji tak zwanego budowania opcji inwestorzy na platformie mają możliwość stworzenia opcji binarnych dokładnie w taki sposób, w jaki chcieliby, aby one wyglądały. Po prostu możesz handlować tylko tradycyjnymi opcjami binarnymi również określanymi mianem opcji typu kupna lub sprzedaży. Jednakże, opcje typu one touch, które również mogą być handlowane na platformie BD Swiss, nie są dostępne w opcji budowania opcji.

Oprócz tej jednej małej restrykcji, budowanie opcji jest bardzo popularne wśród wielu inwestorów. Dzieje się tak, dlatego, bo są oni w stanie stworzyć opcje specjalnie według ich indywidualnej strategii handlowej. Powiązane aktywa, warunki i przede wszystkim procent szans oraz ryzyka może być uszczegółowiony w oparciu o zasady dyskrecji tak, by każdy klient BD Swiss mógł określi poprawną wariancję opcji binarnych w przeciągu kilku klików.

Operacje generowane na opcjach budowanych są niezwykle proste i łatwe. Po pierwsze musisz wybrać swoje ulubione aktywa z listy ponad 170 powiązanych aktywów. Zarówno możliwe są udziały, indeksy, surowce i pary walutowe. Po wybraniu konkretnego typu aktywów, możesz określić warunki, które mogą obowiązywać maksymalnie do czterech godzin i może być to określone nawet, co do 5 minut. Trzeci krok składa się ze specyfikacji wskaźnika szans i ryzyka, co oznacza możliwe zwroty, które będą płatne, jeśli opcja będzie powiązana z pieniędzmi na plus w czasie zamknięcia opcji. Następnie pozostaje jeszcze pytanie czy zdecydujemy się na opcję zakupu czy sprzedaży zanim określimy kwotę, którą chcemy w tą konkretną operację zainwestować.

  • Opcje typu 60 sekund The 60 second options

Jedną z największych zalet handlu w obszarze opcji binarnych jest fakt, że jako inwestor od razu wiesz, jak wysoki jest możliwy zwrot z danej inwestycji, kiedy kupujesz opcje. Co więcej, czas opcji jest zwykle bardzo krótki, dlatego nawet po relatywnie krótkim okresie czasu możliwe są bardzo wysokie zyski. Zwykle taki rodzaj opcji działa do momentu dnia handlowego, jeśli na przykład odnosi się do ceny udziału czy indeksu. W międzyczasie istnieją również opcje z jeszcze bardziej jasno określonymi i krótkimi terminami. Jednak w tym przypadku możliwy zwrot z inwestycji bardzo się nie różni, jeśli chodzi o czas.

kontodemo

Podobnie jak inni brokerzy opcji, inwestorzy mają również możliwość handlowania opcjami typu 60 sekund w ramach współpracy z BD Swiss. Jak sugeruje nazwa, czas wygaśnięcia opcji w tym jej rodzaju to zwykle 60 sekund patrząc na przód. To oznacza, że możesz uzyskać zysk już z bardzo małego wskaźnika fluktuacji i prawie natychmiast wiesz, czy uzyskałeś zysk czy odczułeś ból porażki.

Handel z tego typu opcjami 60 sekund w istocie nie różni się bardzo od handlu opcjami binarnymi z o wiele dłuższymi czasami zamknięcia. Tutaj również możesz decydować czy chcesz zainwestować w opcje sprzedaży czy opcje kupna a następnie musisz mieć nadzieję, że opcja zakończy się w tym przedziale pieniężnym, który określiłeś. Poziom zwrotów z inwestycji w tym typie opcji jest tak wysoki jak w przypadku handlowania opcjami binarnymi z wyższymi terminami. Dużą zaletą współpracy z BD Swiss w porównaniu do innych brokerów jest to, że możesz kupić opcje typu 60 sekund już za kwotę 5 euro – oznacza to, że wejście do tek branży jest możliwe już z posiadanym małym kapitałem. Opcje typu 60 sekund są zdecydowanie przez nas rekomendowane, aby się nimi zainteresować.

  • Handel złotem, srebrem i ropą naftową

Ten niemiecki dostawca pozwala swoim klientom na spekulowanie różnymi metalami szlachetnym oraz innymi surowcami w bardzo prosty sposób. Szczególnie w czasach kryzysu alternatywa dla inwestycji jest niezwykle ważna a złoto jest prawdopodobnie najbardziej odpowiednią opcją w takiej sytuacji.

Odporna na inflację oraz z rzetelnym wzrostem w wartości, jak pokazuje historia. Jednak ropa naftowa może być interesującą opcją inwestycyjną, bo jak już wiesz, ten surowiec jest obecnie dostępny do pewnego ograniczonego stopnia ze względu na swój niedostatek, wzrastające ceny i realną nieodzowność w światowej gospodarce.

Depozyty i wypłaty

depozyty

Metody depozytów i wypłat tego dostawcy są bardzo szerokie i dostosowane do nowoczesnych potrzeb dzisiejszych klientów.

Możesz otworzyć konto handlowe z minimalną inwestycją na poziomie 100 euro. Dzięki temu firma ustanawia punkt odniesienia w tym zakresie jak również pozwala klientom, którzy po prostu chcą nabyć swoje pierwsze doświadczenia z metodami handlowymi i którzy nie posiadają jeszcze zbyt wiele dostępnego kapitału, by zobaczyć jak się działa na rynku finansowym. Są oni w stanie wygodnie wykonać depozyt poprzez przelew bankowy, ale również poprzez kartę kredytową czy też dostarczyciela usługi typu elektronicznego portfela o nazwie Skrill (Moneybookers). Niestety, korzystanie tutaj z systemu PayPal nie jest jeszcze dostępne w tym momencie.

kontodemo

Wypłaty są również niezwykle proste i jest to właściwie możliwe tą samą metodą, którą wykonałeś depozyt na konto. Jednakże na swoją kartę kredytową możesz wpłacić jedynie maksimum kwoty, którą wpłaciłeś wcześniej na konto handlowe. Wszystko, co jest powyżej musi zostać przetransferowane na Twoje konto bankowe. W tym zakresie BD Swiss działa według wymogów prawnych, które są związana ze standardami ustalonymi po to by walczyć z praniem brudnych pieniędzy. Pierwsza miesięczna wypłata na Twoje konto bankowe nie wiąże się z żadnymi opłatami. W przypadku, gdybyś chciał wypłacić więcej niż raz w miesiącu, musisz ponieść małą opłatę manipulacyjną. Minimalna kwota wypłaty to kwota 100 euro.

Wsparcie i obsługa klienta

obsluga_klienta

BD Swiss musiał poradzić sobie z innym problemem z byłą swoją filią na początku 2013 roku. Filia firmy promowała tak zwany trik z Wallstreet – system, dzięki któremu można było łatwo zarabiać pieniądze w obszarze operacji, jednak to oczywiście nie działa. System został szybko zablokowany przez firmę, kiedy zostało to odkryte i czym filia reklamowała się wśród swoich klientów.

Wtedy to filia opublikowała dokument ,,Ostrzeżenie o BD Swiss” na wszystkich swoich śmieciowych stronach internetowych z zaleceniem przeczytania i przesłania tego ostrzeżenia do wielu tysięcy osób na adres email. Firma musiała walczyć ze swoją zniszczoną reputacją przez wiele tygodni ale udało jej się odzyskać kontrolę nad sytuacją bardzo szybko – między innymi dzięki wsparciu wielu zadowolonych klientów brokera.

Podsumowanie

BD Swiss wyrósł na pozycję rynkowego lidera w obszarze handlu opcjami binarnymi w rekordowym tempie. Firma z pewnością osiągnęła swoją wysoką pozycję wspierając swoich klientów już od samego początku z harmonijnym pomysłem na taką usługę. Broker jest w stanie wygenerować wysokie zyski, posiada wysokiej, jakości obsługę klienta, nowoczesną i bezpieczną platformę, dobry program bonusowy i szeroki wybór opcji. W kontekście handlu opcjami binarnymi, ten broker jest jednym z naszych najlepszych rekomendacji.

» Otwórz Konto BD Swiss